Dhomat & Suitat

Kreu   /   Dhomat

Çfarë ofrojnë dhomat tona

Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe vjen me një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore. Disa njësi kanë një zonë të shtrojë ku mund të pushoni. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private të pajisur me dush.

Kondicioner
Pantofla
Tharese flokesh
Pajisje tualeti
Frigorifer

Dopio Deluxe me Ballkon

REZERVO TANI

Dhomë treshe Deluxe me pamje nga deti

REZERVO TANI

Dhomë Deluxe Dyshe me pamje nga Deti

REZERVO TANI

Junior Suite me pamje nga deti

REZERVO TANI

Dhomë Deluxe teke me ballkon

REZERVO TANI

Dhomë Deluxe Dyshe me Ballkon

REZERVO TANI

Suitë King

REZERVO TANI